MakroCell Blog

 • AdBlocker ile Güvenli, hızlı ve Özel Web Tarayıcısı
  MakroCell Tarafından 11.04.2021 Tarihinde Eklendi

  Bilindik bir çok tarayıcı her kullanıcının web etkinliklerini ve verilerini tutarak, en yüksek teklifi verene satabilmektedir. İnternet devleri zenginleşirken, yayıncılar artık içerik üretemiyor ve işsiz kalıyorlar. Bununla beraber hali hazırda tüm sistem reklam sahtekarlığıyla dolmuş durumda. ...

 • Yerli Üretim Logosu Fiyat Etiketi
  MakroCell Tarafından 01.10.2018 Tarihinde Eklendi

  BarkodSis programı Yerli Üretim Logosu Raf ve Fiyat Etiketi Baskı Programı. Yerli üretim logosunu raf veya fiyat etiketi üzerinde kolayca basmanızı sağlar. Tüm satışlarınızı barkod okuyucu yardımı ile BarkodSis programını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Satış Noktası Terminalleri Piyasasının Geleceği
  MakroCell Tarafından 30.05.2019 Tarihinde Eklendi

  Bir satış noktası (POS) terminali, perakende satış noktalarında satış ve ödeleri işlemek için kullanılan elektronik bir sistemdir. Pos sistemi, müşteri siparişlerini kaydetme ve takip etme kredi ve banka kartlarını işleme koyma, bir ağdaki farklı çeçevelerle arayüz oluşturma ve stoğu yönetme kapasitesini içermektedir.

 • Barkod Nedir
  MakroCell Tarafından 13.05.2019 Tarihinde Eklendi

  işletmelerin tasarruf etmelerine ve daha fazla para kazanmalarına yardımcı olan barkodların varlığı değildir; onların arkasındaki barkod sistemleridir.

Barkodlu Satış Programı.
Ayrıntılı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin.