MakroCell Blog

 • WooCommerce ve Projesoft E-Ticaret Entegrasyonu
  MakroCell Tarafından 31.05.2019 Tarihinde Eklendi

  BarkodSis ve BarkodSis Pro programları için geliştirilen WooCommerce ve Projesoft e-ticaret entegrasyonları kullanıma açılmıştır. Offline ve Online satış yapan işletmeler bu entegrasyon ile birlikte stok takiplerini doğru olarak takip edebilecekleri gibi online satışlarda stoğu tükenen ürünler otomatik olarak kapanacaktır ...

 • Yerli Üretim Logosu Fiyat Etiketi
  MakroCell Tarafından 01.10.2018 Tarihinde Eklendi

  BarkodSis programı Yerli Üretim Logosu Raf ve Fiyat Etiketi Baskı Programı. Yerli üretim logosunu raf veya fiyat etiketi üzerinde kolayca basmanızı sağlar. Tüm satışlarınızı barkod okuyucu yardımı ile BarkodSis programını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Satış Noktası Terminalleri Piyasasının Geleceği
  MakroCell Tarafından 30.05.2019 Tarihinde Eklendi

  Bir satış noktası (POS) terminali, perakende satış noktalarında satış ve ödeleri işlemek için kullanılan elektronik bir sistemdir. Pos sistemi, müşteri siparişlerini kaydetme ve takip etme kredi ve banka kartlarını işleme koyma, bir ağdaki farklı çeçevelerle arayüz oluşturma ve stoğu yönetme kapasitesini içermektedir.

 • Barkod Nedir
  MakroCell Tarafından 13.05.2019 Tarihinde Eklendi

  işletmelerin tasarruf etmelerine ve daha fazla para kazanmalarına yardımcı olan barkodların varlığı değildir; onların arkasındaki barkod sistemleridir.

Barkodlu Satış Programı.
Ayrıntılı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin.