Mobil Çözümler

Mobil Yazılım Çözümleri

İşletmeniz için Windows, Mac, iOS ve Android için kapsamlı uygulamalar

İşletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda mobil çözümler sunmaktayız.

Müşterilerin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanmaktadır. Şirketler tarafından kullanılan akıllı telefon, tablet ve mobil terminaller için uygulamalar geliştirmekteyiz.

Mobil çözümler, iş birimleri arasındaki veri akışlarını, operasyonel süreçleri ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunulmaktadır.

Beacon Çözümleri

Beacon Çözümleri

Bluetooth Low Energy altyapısını kullanarak iOS ve Android uyumlu akıllı mobil cihazlar ile kullanılan Beacon çözümleri sunmaktayız.

Özellikle kapalı alanlarda konum belirlemeye yarayan bu cihaz akıllı telefonlardaki yükle uygulamalar tarafından algılanıp konum belirlemesi yapılabilmektedir.

Müzelerde akıllı telefonlara hoşgeldiniz mesajı, dolaşabileceğiniz yerler, özel etkinlikler ve promosyonlarla ziyaretçiler bilgilendirilebilir. Resimler, segiler, heykeller, anıtlar için tarihsel hikayeleri ve daha fazlası gösterilebilir. Belediye/Kent veya koridorlarda karşılama, yerel olaylar, özel etkinlikler ve promosyonlarla ilgili ziyaretçiler bilgilendirilebilir.

Örnek vermek gerekirse bir müze, sergi ya da hayvanat bahçesine gittiğinizi hayal edin. Bir resmin, bir ürünün veya bir canlının yanına geldiğinizde, akıllı telefonunuzda o resim, ürün veya canlıya ait tüm bilgiler telefonunuzda siz hiçbirşey yapmadan karşınıza gelse ve siz ilerledikçe bu süreç devam etse. veya bir alışveriş merkezi ya da mağaza veya restorana gittiğinizde siz yürürken, size özel teklifler sunulabilir.

Thumbnail

BarkodSis Kobi - N11 Entegrasyonu

N11 E-Ticaret Entegrasyonu

BarkodSis Kobi programı N11 sitesindeki mağazanıza gelen siparişleri okuyarak, faturalandırmanızı, ve stok takibini yapmanızı sağlar. N11 sitesindeki mağazanızda stok miktarlarını periyodik olarak günceller.

Bu entegrasyon sayesinde mağaza ve N11 sitenizdeki stoklarınızın doğruluğunu sağladığınız gibi seri bir şekilde N11 üzerinden yapılan siparişleri faturalandırabilirsiniz.

Thumbnail

IdeaSoft E-Ticaret Entegrasyon

IdeaSoft E-Ticaret Entegrasyon

IdeaSoft e-ticaret sistemi ile çalışan işletmelere stok takibi, barkodlu satış, fatura ve sipariş kontrol sistemlerini kullanmalarına imkan veren BarkodSis Kobi eklentisidir.

Bu entegrasyon sayesinde satış noktalarınızda barkodlu satış, envanter, el terminli ile sipariş kontrolü, çift taraflı stok akatarımı, ve e-ticaret sistemindeki siparişlerin hızlıca faturalandırılması sağlanmaktadır.

Thumbnail

Logo XML Entegrasyon

Logo XML Entegrasyon

Logo Go Plus , Logo Tiger, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise sürümleri ile BarkodSis Kobi Perakende satış ekranı entegre çalışabilmektedir.

Tek tıklama ile Logo programındaki stok kartlarınızı BarkodSis Kobi programına taşıyabilir, BarkodSis Kobi programının perakende satış ekranı ile hızlı ve kolay birşekilde satışlarınızı yapabilirsiniz.

Gün sonunda yapılan satışlara ait faturaları yine tek tıkla Logo programına kolayca aktarabilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2017 MakroCell ® MakroCell Yazılım tescilli markasıdır. Yaptığınız ticaretin farkında mısınız?