Mobil Çözümler

Mobil Yazılım Çözümleri

İşletmeniz için Windows, Mac, iOS ve Android için kapsamlı uygulamalar

İşletmelerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda mobil çözümler sunmaktayız.

Müşterilerin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanmaktadır. Şirketler tarafından kullanılan akıllı telefon, tablet ve mobil terminaller için uygulamalar geliştirmekteyiz.

Mobil çözümler, iş birimleri arasındaki veri akışlarını, operasyonel süreçleri ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunulmaktadır.

Beacon Çözümleri

Beacon Çözümleri

Bluetooth Low Energy altyapısını kullanarak iOS ve Android uyumlu akıllı mobil cihazlar ile kullanılan Beacon çözümleri sunmaktayız.

Özellikle kapalı alanlarda konum belirlemeye yarayan bu cihaz akıllı telefonlardaki yükle uygulamalar tarafından algılanıp konum belirlemesi yapılabilmektedir.

Müzelerde akıllı telefonlara hoşgeldiniz mesajı, dolaşabileceğiniz yerler, özel etkinlikler ve promosyonlarla ziyaretçiler bilgilendirilebilir. Resimler, segiler, heykeller, anıtlar için tarihsel hikayeleri ve daha fazlası gösterilebilir. Belediye/Kent veya koridorlarda karşılama, yerel olaylar, özel etkinlikler ve promosyonlarla ilgili ziyaretçiler bilgilendirilebilir.

Örnek vermek gerekirse bir müze, sergi ya da hayvanat bahçesine gittiğinizi hayal edin. Bir resmin, bir ürünün veya bir canlının yanına geldiğinizde, akıllı telefonunuzda o resim, ürün veya canlıya ait tüm bilgiler telefonunuzda siz hiçbirşey yapmadan karşınıza gelse ve siz ilerledikçe bu süreç devam etse. veya bir alışveriş merkezi ya da mağaza veya restorana gittiğinizde siz yürürken, size özel teklifler sunulabilir.

Pazar Yerleri Entegrasyonu

BarkodSis - Pazar Yerleri Entegrasyonu

Pazar Yerleri E-Ticaret Entegrasyonu

BarkodSis programı Pazar yerleri e-dükkanlarınızdan gelen siparişleri okuyarak, faturalandırmanızı, ve stok takibini yapmanızı sağlar. Pazar yeri sitesindeki mağazanızda stok miktarlarını periyodik olarak günceller.

Bu entegrasyon sayesinde mağaza ve pazar yerleri sitenizdeki stoklarınızın doğruluğunu sağladığınız gibi seri bir şekilde N11 üzerinden yapılan siparişleri faturalandırabilirsiniz.

TiciMax E-Ticaret Entegrasyonu

TiciMax E-Ticaret Entegrasyon

TiciMax E-Ticaret Entegrasyon

TiciMax e-ticaret sistemi ile çalışan işletmelere stok takibi, barkodlu satış, fatura ve sipariş kontrol sistemlerini kullanmalarına imkan veren BarkodSis eklentisidir.

Bu entegrasyon sayesinde satış noktalarınızda barkodlu satış, envanter, el terminli ile sipariş kontrolü, çift taraflı stok akatarımı, ve e-ticaret sistemindeki siparişlerin hızlıca faturalandırılması sağlanmaktadır.

Logo Tiger Entegrasyonu

Logo Tiger Entegrasyon

Logo Tiger Entegrasyon

BarkodSis programı ihtiyaç duyulması halinde Tiger Plus, Tiger Enterprise, Tiger 3 veya Tiger Enterprise 3 erp programları ile hızlı adaptasyonu imkanı ile entegre çalışmaktadır.

Tiger programında kayıtlı stok kartlarını kendine tarafına alarak Tiger programının bir parçasıymış gibi çalışabilir. Mağaza satış operasyonlarınız ile ilgili tüm işlemleri BarkodSis programı üzerinden gerçekleştirebilir ve periyodik olarak yapılan satışları Tiger programına otomatik olarak yönlendirebilirsiniz.

Bu sayede mağaza satış operasyonlarınızda barkodsis programının esnekliğini kullanırken, muhasebe operasyonlarınızda Tiger programınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2018 MakroCell ® MakroCell Yazılım tescilli markasıdır. Yaptığınız ticaretin farkında mısınız?