Thumbnail

BarkodSis Kobi - N11 Entegrasyonu

BarkodSis Kobi - N11 Entegrasyonu

BarkodSis Kobi programı N11 sitesindeki mağazanıza gelen siparişleri okuyarak, faturalandırmanızı, ve stok takibini yapmanızı sağlar. N11 sitesindeki mağazanızda stok miktarlarını periyodik olarak günceller.

Bu entegrasyon sayesinde mağaza ve N11 sitenizdeki stoklarınızın doğruluğunu sağladığınız gibi seri bir şekilde N11 üzerinden yapılan siparişleri faturalandırabilirsiniz.

Thumbnail

IdeaSoft E-Ticaret Entegrasyon

IdeaSoft E-Ticaret Entegrasyon

IdeaSoft e-ticaret sistemi ile çalışan işletmelere stok takibi, barkodlu satış, fatura ve sipariş kontrol sistemlerini kullanmalarına imkan veren BarkodSis Kobi eklentisidir.

Bu entegrasyon sayesinde satış noktalarınızda barkodlu satış, envanter, el terminli ile sipariş kontrolü, çift taraflı stok akatarımı, ve e-ticaret sistemindeki siparişlerin hızlıca faturalandırılması sağlanmaktadır.

Thumbnail

Logo XML Entegrasyon

Logo XML Entegrasyon

Logo Go Plus , Logo Tiger, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise sürümleri ile BarkodSis Kobi Perakende satış ekranı entegre çalışabilmektedir.

Tek tıklama ile Logo programındaki stok kartlarınızı BarkodSis Kobi programına taşıyabilir, BarkodSis Kobi programının perakende satış ekranı ile hızlı ve kolay birşekilde satışlarınızı yapabilirsiniz.

Gün sonunda yapılan satışlara ait faturaları yine tek tıkla Logo programına kolayca aktarabilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2017 MakroCell ® MakroCell Yazılım tescilli markasıdır. Yaptığınız ticaretin farkında mısınız?