Rapor Çözümleri

Ticari Yazılımlar İçin Raporlama Çözümleri

Mikro, Logo, Eta, Nebim için işletmenize özel raporlar.

Kullandığınız yazılım hangi sebeple geliştirilmiş olursa olsun nahai olarak ulaşılmak istenen tek nokta vardır: Giriş yapılan tüm ham veriler içinden işletmeniz için en gerekli raporları kolayca alabilmenizdir.

Birçok firmanın kullandığı yazılım aynı olsa bile her yönetici kendisi için belirlediği hedefler doğrultusunda geliştirilmiş özel raporlar görmek isteyecektir.

Tam bu noktada Mikro, Logo, Nebim, Eta yazlımları için patron raporları, analitik raporlar, maliyet-hacim kar analizleri ve size özel raporlar üretiyoruz.

Aşağıda Logo ürünleri için geliştirmiş olduğumuz paket rapor çözümünü inceleyebilirsiniz.

Yıllara Göre Ciro Karşılaştırma Raporu

Yıllara Göre Ciro Karşılaştırma Raporu

İşletmeniz Logo programını dönemsel bazlı kullanıyor ise dönemler arası ciro karşılaştırması yapılabilecek bir rapor bulunmamaktadır.

Böyle bir rapora ulaşmak için, eleman istihtam etmeden, teknik bilgi gerektirmeden logo programında kayıtlı verileriniz üzerinden tek dokunuşla bu rapora kendiniz ulaşabilirsiniz.

Rapor ekranı, interaktif çalışmaktadır. Dolayısı ile Genel toplamlar için ayrı, ayrıntılar için ayrı raporlar çalıştırmanız gerekmez. Rapor bir kez çalıştırıldığında, Yıl bazında toplam ciroların yıllara göre dağılımını görebilir, tüm yılların aylara göre cirolarını görebilir ve bu ciroların müşteri bazında toplam dağılımlarına ulaşabilirsiniz. Örneğin yine aynı raporda 2016 yılının 10. ayında ki müşteri ciroları sadece tek tıklama ile karşınıza gelecektir.

Masraf Dağılım Oranları

Masraf / Gider Dağılım Oranları

Şirketinizin yapmış olduğu masrafların masraf kalemi bazında tutarsal dağılımları görebilir, masraflarınızı aylara göre görebilir, masrafların yüzdesel dağılımlarını inceleyebilirsiniz.

Masaraf kalemlerinin tedarik edildiği firma bazında inceleyebilirsiniz.

Rapor ekranı, interaktif çalışmaktadır. Dolayısı ile Genel toplamlar için ayrı, ayrıntılar için ayrı raporlar çalıştırmanız gerekmez. Rapor bir kez çalıştırıldığında, ay bazında, masraf kalem bazında, tedarikci firma bazında ve yüzdesel oranları inceleyebilirsiniz.

Thumbnail

Satılan Malın Maliyeti ve Karlılık Raporu

Satılan ürünlerin (son alış, ortalama alış) fiyatlarından maliyetini çıkartıp yapılan kar tutarını ve yüzdlerini inceleyebilirsiniz.

Rapor ekranı, interaktif çalışmaktadır. Dolayısı ile Genel toplamlar için ayrı, ayrıntılar için ayrı raporlar çalıştırmanız gerekmez. Rapor bir kez çalıştırıldığında, evrak tipi bazında, ay bazında, müşteri bazında ve stok kalemi bazında inceleyebilirsiniz.

Barkod etiket baskı

Barkod Etiket Baskı

Ürünlerinize kolayca barkod etiketler tasarlayıp istediğiniz miktarda yazdırabilirsiniz.

Kullanımı son derece basit olduğundan, özel bir eğitim gerektirmez.

Barkod basmak için kullandığınız lazer yazıcıdan faydalanabilir bu sayede ayrıca bir barkod yazıcı satın almanız gerekmez.

İstediğiniz etiket ölçülerinde, istediğiniz barkod tiplerinde ürünleriniz için barkod etiketler basabilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2018 MakroCell ® MakroCell Yazılım tescilli markasıdır. Yaptığınız ticaretin farkında mısınız?