Bilgi Hattı: 0 (850) 480 90 90

TSPlus Uzak Masaüstü Yazılımı

TSplus, Windows'unuzun XP'den Windows 10 Pro'ya ve Server 2003'ten 2019'a Citrix veya Terminal Server olarak çalışmasını sağlar. TSplus, eşzamanlı Uzak Masaüstü (RDS) bağlantıları, yazıcı eşlemesi, disk eşlemesi, port com eşlemesi, Sorunsuz ve RemoteApp, remoteFX, çift ekranı destekler. TSPlus Sistemine bağlanmak için RDP uyumlu herhangi bir istemci kullanılabilir.

Masaüstünüze güvenli bir şekilde bağlanın ve ofisinizde olmasanız bile, Seamless ve RemoteApp uygulamalarınızı ve dosyalarınızı kullanın.

TSplus, Windows uygulamalarınıza herhangi bir cihazdan uzaktan erişim sağlar: bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları.

TSplus'u kullanarak herhangi bir masaüstü uygulamasını anında etkinleştirebilir ve eski uygulamaları web tarayıcısında değiştirebilir veya yeniden yazmanıza gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz.

TSplus'ın yönetimi kolaydır ve kutunun dışında çalışır. TSplus Ekibi, tüm karmaşıklıkları uzaktan erişim çözümümüzden kaldırmak için çok çalışıyor.

TSplus, kullanıcılarınız için tamamen şeffaftır: zaten bildikleri uygulamalara erişebilirler. Zaman ve eğitim masraflarından tasarruf edersiniz.

TSplus Ağ Geçidi ve Yük Dengeleme özelliğini kullanarak, kullanıcı sayınız ne olursa olsun, tüm kullanıcılarınıza uzaktan erişim çözümü sağlayabilirsiniz.

TsPlus Uzaktan Masaüstü Teknolojisi


Citrix, Propalms, Thinstuff, GoGlobal ve WTS'e En İyi Alternatif

Win XP, Vista, Win 7, Win 8, Win 10 ve Win 2003-2019 Sunucu İşletim Sistemlerinde Kullanılabilir

Düşük maliyetli, yüksek değerli, mükemmel performans ve kullanımı kolay çözüm

Terminal Hizmeti CAL'sine gerek yok, ne Terminal Hizmeti lisans yöneticisi

Kullanıcı başına ve / veya grup başına Gelişmiş Uygulama Kontrolü

Kullanıcı PC ile Sunucu arasında hızlı tek yönlü dosya aktarımı

Güvenli ve güvenli kullanıcı bağlantıları, VPN ve MPLS'ye gerek yok

TSplus Universal Yazıcı ile genişletilmiş uzaktan baskı yetenekleri

Bir grupta 10 sunucuya kadar yük dengeleme ve Yük Devretme

Sorunsuz Uygulama Yayınlama ve Uzaktan Uygulama (Tam Masaüstü)

IE, Chrome, Mozilla veya herhangi bir tarayıcıyı kullanarak İnternet Web Erişimi

32 bit renk, çift ekran, çift yönlü ses, USB yönlendirme kadar destekler

Sunucu sürücülerini ve klasörlerini gizle

TSplus, Citrix, GoGlobal, Propalms veya TSE'ye gerek kalmadan Çoklu oturumlar, Yük Dengeleme, Evrensel Yazıcı, Kesintisiz Uzaktan Uygulama, Uygulama Kontrolü ve daha fazlasını sağlar!

Tek bir kod satırına dokunmadan, Windows uygulamalarınızı anında herhangi bir aygıttan erişilebilir hale getirebilirsiniz; Windows Terminalleri, Masaüstü Bilgisayarlar, Linux / Unix Makineleri, Macintosh, İnce İstemciler ve hatta bir Web Tarayıcısı gibi.

TSplus, Windows Terminal Servisleri (WTS), Uzak Masaüstü Servisleri (RDS), 2X, GoGlobal, Propalms veya Citrix Presentation Server gibi diğer alternatiflerin karmaşıklığını ortadan kaldıran hızlı, basit ve uygun fiyatlı bir çözümdür.

Uygulamalarınızı Web etkinleştirmek veya yayımlamak için en kolay, tak ve çalıştır çözümü. ERP / CRM / uygulamanızın LAN veya İnternet üzerinden yayınlanması sadece 5 dakika sürer. TSplus, alabileceğiniz en basit ve en uygun fiyatlı çözümdür!

Barkodlu Satış Programı.
Ayrıntılı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin.