Bilgi Hattı: 0 (850) 480 90 90

Teknik Destek Hizmeti

Uzak Yardım        Alpemix Uzak Yardım

 Satın alınan program Kargo ile tarafınıza ulaştığında Teknik Destek Ekibimiz uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini sağlayarak sisteminizden ayrılacaktır.

 Yazılım ile birlikte 1 yıllık K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) bedelsizdir. Telefon ve uzak bağlantı ile destek hizmeti alabilirsiniz.

 K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) aboneliğini ara vermeden devam ettiren kullanıcılar için %50 indirimli özel fiyat uygulanır.

 K.Ü.P aboneliğinden feragat edilmesi durumunda, ihtiyaç olduğu zaman www.etutar.net adresinden güncel K.Ü.P satış fiyatı üzerinden yıllık olarak satın alınabilmektedir.

Yazılım Teknik Destek Hizmeti

K.Ü.P Nedir ?


 K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) lisans sahibi işletmelerin uygun fiyat ve ek avantajlar ile hizmet almalarını sağlayan MakroCell Yazılım'ın abonelik sistemidir.

 K.Ü.P üyeleri %50 inidirimli destek paketleri yanında, ilk yıldan sonra alacakları ilave yazılım modüller için %10 daha az ücret öderler.

 Bu üyelik sistemi her ana paket alan müşterilerimiz için geçerli olup ilk yıl bedelsiz olarak sunulmaktadır ve ara verilmeden devam ettirilmesi zorunludur.

Ücretsiz Destek Alamaz mıyım ?


 Müşterilerimizden gelen ve bizim tarafımızdan çözümlenmiş olan bilgilere ve dökümanlara Yardım sayfamızı kullanarak ulaşabilir, ücret ödemeden kendinizde çözüm üretebilirsiniz. Kendi çözümlerinizi paylaşmanız durumunda yardım bölümünde yayınlayarak diğer tüm kullanıcılarında faydalanmasını sağlıyoruz.

 Ayrıca kurulum ve programın kullanımına yönelik youtube kanalımızda videolar paylaşıyoruz. İhtiyacınız olduğunda bu videoları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Barkodlu Satış Programı.
Ayrıntılı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin.