Satın alınan program Kargo ile tarafınıza ulaştığında Teknik Destek Ekibimiz uzaktan bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini sağlayarak sisteminizden ayrılacaktır.

Yazılım ile birlikte 10 destek krediniz bulunmaktadır. Her destek kredisi gün boyunca geçerliliğini korumakta olup, gün içinde gelecek diğer talepleriniz için ayrıca bir destek kredisi düşülmemektedir.

Destek kredilerinin son kullanım tarihi yoktur, dolayısı ile ihtiyacınız olduğunda kesintisiz destek almanızı sağlayacaktır.

Kredileriniz bittiğinde ihtiyacınız kadar destek kredisi www.etutar.net adresinden veya isteyen müşterilerimiz yıllık destek anlaşması yaparak sınırsız destek hizmeti almaya devam edebilirler.

Destek

Neden Sınırlandırıyoruz?

Geçmişe dönük destek hizmetlerimizden, kullanıcılarımızın yararlanma oranlarının oldukça dengesiz ve bir bakıma da adaletsiz olduğu gözlenmiştir. (aslında kendilerinin yapmasını beklediğimiz ve yazılım ile ilgisi olmayan birçok işlemi) destek personelimize yaptırdığı ve yaptırmak istediğini görmekteyiz. Bu talepler bilgisayarlarına uzaktan işletim sistemi kurulması / office yüklenmesine kadar gidebilmektedir.

Bu problem eşit haklara sahip diğer kullanıcılarımız arasında adaletsizliğe sebep olmakta ve hak ettikleri destek hizmetlerini zamanında alamayarak işlerinin aksamasına neden olmaktadır.

 

Ücretsiz Destek Alamaz mıyım?

Müşterilerimizden gelen ve bizim tarafımızdan çözümlenmiş olan bilgilere ve dökümanlara Yardım sayfamızı kullanarak ulaşabilir, ücret ödemeden kendinizde çözüm üretebilirsiniz. Kendi çözümlerinizi paylaşmanız durumunda yardım bölümünde yayınlayarak diğer tüm kullanıcılarında faydalanmasını sağlıyoruz.

 


Uzak Yardım   Alpemix Uzak Yardım