Bilgi Hattı: 0 (850) 480 90 90

Teknik Destek Hizmeti

Uzak Yardım      Alpemix Uzak Yardım

 Satın alınan program Kargo ile tarafınıza ulaştığında Teknik Destek Ekibimiz uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini sağlayarak sisteminizden ayrılacaktır.

 Yazılım ile birlikte 10 destek krediniz hesabınıza yüklenir. Her destek kredisi gün boyunca geçerliliğini korumakta olup, gün içinde gelecek diğer talepleriniz için ayrıca bir destek kredisi düşülmemektedir.

 Destek kredilerinin son kullanım tarihi yoktur, dolayısı ile ihtiyacınız olduğunda kesintisiz destek almanızı sağlayacaktır.

 Kredileriniz bittiğinde ihtiyacınız kadar destek kredisi www.etutar.net adresinden satın alarak destek hizmeti almaya devam edebilirler.

Yazılım Teknik Destek Hizmeti

Neden Sınırlandırıyoruz ?


 Geçmişe dönük yıllık anlaşmalı destek hizmetlerimizden, kullanıcılarımızın yararlanma oranlarının oldukça dengesiz ve bir bakıma da adaletsiz olduğu gözlenmiştir. (aslında kendilerinin yapmasını beklediğimiz ve yazılım ile ilgisi olmayan birçok işlemi) destek personelimize yaptırdığı ve yaptırmak istediğini görmekteyiz. Bu talepler bilgisayarlarına uzaktan işletim sistemi kurulması / office yüklenmesine kadar gidebilmektedir.

 Bu problem eşit haklara sahip diğer kullanıcılarımız arasında adaletsizliğe sebep olmakta ve hak ettikleri destek hizmetlerini zamanında alamayarak işlerinin aksamasına neden olmaktadır.

Neden Yıllık Destek Yok ?


 Bu tip bir anlaşma yapmamamızın en temel nedenlerinden biri yılda birkaç kez destek ihtiyacı olan birçok müşterimizden heryıl haksız para alınacak olmasıdır. Müşterinin ihtiyaç duyduğunda beklemeden kolayca hizmet alabilmesi ve sadece aldığı hizmetin ücretini ödemesi gerektiğini benimsiyoruz.

Ücretsiz Destek Alamaz mıyım ?


 Müşterilerimizden gelen ve bizim tarafımızdan çözümlenmiş olan bilgilere ve dökümanlara Yardım sayfamızı kullanarak ulaşabilir, ücret ödemeden kendinizde çözüm üretebilirsiniz. Kendi çözümlerinizi paylaşmanız durumunda yardım bölümünde yayınlayarak diğer tüm kullanıcılarında faydalanmasını sağlıyoruz.

 Ayrıca kurulum ve programın kullanımına yönelik youtube kanalımızda videolar paylaşıyoruz. İhtiyacınız olduğunda bu videoları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Barkodlu Satış Programı.
Ayrıntılı bilgi için ürün sayfamızı ziyaret edin.